سامانه مدرسه هوشمند پویان

قال على عليه ‏السلام : آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است. (نهج البلاغه، ص 223) 

 اهداف آموزشی هنرستان

دانش تخصص

شکوفایی استعداد

روحیه جهادی

کارآمدی

مهارت

آینده سازی

نگرش نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  حمیدرضا گودرزی: نامه ابلاغی معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور و رئیس کمیته امنیتی اجتماعی ستاد ملی بیماری کرونا به همه دستگاه‌های اجرایی ملی، استانی، نهاد‌های عمومی غیر دولتی از جمله شهرداری‌ها در استان تهران ابلاغ شده است.

وی اعلام کرد: بر این اساس محدودیت‌ها به تفکیک استان، شهرستان‌های هدف و مصادیق اطلاع رسانی شد و از تاریخ ۱۲ تا ۱۸ مهر اجرای آن برای همه بخش‌ها الزامی است.

وی به تعطیلی مراکز مختلف طبق این ابلاغیه اشاره و اضافه کرد: دانشگاه‌ها، مدارس شبانه روزی، حوزه‌های علمیه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای، زبانسرا‌ها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها از جمله این اماکن محسوب می‌شود.

این مقام مسئول بیان کرد: مساجد و مصلی‌ها، سینماها، سالن‌های تئاتر و مراکز مشابه، موزه و باغ موزه‌ها، تالار‌های پذیرایی، آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی از دیگر مراکز مورد نظر برای تعطیلی یک هفته‌ای در استان تهران هستند.

گودرزی خاطرنشان کرد: برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش‌ها نیز ممنوع است.

معاون امنیتی و انتظامی استاندار تهران گفت: کافه، قهوه‌خانه، چایخانه، باغ وحش و شهربازی، مراکز تفریحی آبی، استخر‌های سرپوشیده و باشگاه‌های بدنسازی نیز باید در این مدت تعطیل باشند.

وی به لغو برگزاری مراسم نماز جمعه اشاره کرد و ادامه داد: مطابق دستورالعمل‌های بهداشتی، همه واحد‌ها باید نسبت به اجرای دقیق مفاد اعلامی اقدام کنند و از عملکرد خود گزارش ارائه دهند.


تاریخ انتشار: 1399/07/12

 
 صفحات اجتماعی ما

آپارات هنرستان فنی و حرفه ای کارواندیشه